Menu

5 kroków do skutecznych kampanii na Instagramie

wszystko co warto wiedzieć, zanim zaczniesz samodzielnie promować swój biznes

Poznaj 5 kroków do efektywnego wykorzystania reklam w rozwijaniu konta i budowaniu zaangażowanej społeczności. Przygotuj się w pełni do samodzielnego promowania Twojego biznesu!

Zapisz się na bezpłatny webinar.

Widzimy się 01.12. (czwartek) godz. 18:00

Dsc7797 2

Bezpłatny webinar zaczyna sie za:

  

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

Czego nauczysz się na bezpłatnym szkoleniu „5 kroków do skutecznych kampanii na Instagramie”?

 • #Krok 1
  Poznasz odpowiedź na pytanie czy warto reklamować się na Instagramie, aby szybko i skutecznie rozwijać swój biznes, budując zaangażowaną społeczność. Zdradzę Ci, kiedy warto pomyśleć o wdrożeniu płatnych działań do swojej strategii.
 • #Krok 2
  Dowiesz się jak ważna jest przemyślana strategia i synergia działań organicznych i płatnych
 • #Krok 3
  Poznasz podstawowe różnice pomiędzy promocją z poziomu aplikacji i Menedżera Reklam
 • #Krok 4
  Dowiesz się jak dzięki reklamom na Instagramie docierać do idealnych, potencjalnych Klientów
 • #Krok 5
  Poznasz zasady dotyczące tworzenia efektywnych reklam i czynniki, które decydują o ich sukcesie.

Zapisz się, aby otrzymać link do webinaru i powtórki!

Szkolenie poprowadzi dla Ciebie

Beata Wierzchowska – od prawie 8 lat zajmuję się szeroko pojętymi działaniami obejmującymi social media. Wyróżnia mnie doświadczenie w pracy zarówno po stronie agencji, jak i klienta. Pozwala mi ono kompleksowo patrzeć na strategię działań w mediach społecznościowych.

Specjalizuję się w planowaniu strategii komunikacji reklamowej w sferze organicznej i reklamy płatnej w mediach społecznościowych. Na płatne kampanie Klientów wydałam dotychczas około 5 milionów złotych.

Pracowałam dla takich Klientów jak m.in.: CCC, HalfPrice, Hochland, Agata Meble, Synexus, Idea Bank.

Zasob 24
Dsc7703
Zasob 12

Pomagam biznesom rozgościć się w onlajnach – tworzyć mocne marki w sieci i zarabiać.

Dowiedz się jak efektywnie rozwijać konto i budować zaangażowaną społeczność na IG, dzięki reklamom

Startujemy 1 grudnia o godzinie 18:00

SPRAWDŹ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Przybyło mi ponad 200 nowych obserwatorów za 30zł!
Do tej pory byłam bardzo sceptyczna, jeśli chodzi o inwestowanie w kampanie płatne. Miałam przekonanie, źe tylko przy wysokich budżetach można mówić o skutecznym pozyskiwaniu nowych followersów i bardzo się cieszę, że zaufałam swojemu instynktowi, który podpowiadał mi, że tym razem to inwestycja, która się zwróci. W ciągu zaledwie 3 dni od startu kampanii przybyło mi ponad 200 nowych obserwatorów, przy budżecie dziennym lekko ponad 10zl/dzień! Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno samych wyników, ale przede wszystkim szkolenia, które w sposób konkretny, jasny i przejrzysty krok po kroku wyjaśnia wszystkie aspekty dotyczące kampanii, od ustawień technicznych, po przygotowanie odpowiedniej kreacji i dobór właściwej grupy odbiorców. Bardzo polecam❤️
Weronika
kursantka Social Media Kreatywnie
Będę polecać Cię każdemu!
Chciałabym Ci serdecznie podziękować za ostatni kurs, z którego miałam okazję korzystać. Jestem w pozytywnym szoku, jak łatwo i w zrozumiały sposób wszystko na nim było tłumaczone – dzięki czemu mogłam poprawić błędy w swoich dotychczasowych kampaniach na Facebooku.
Nie ukrywam, że po szkoleniu zrobiłam swoją pierwszą kampanię z wykorzystaniem Twoich wskazówek i jestem mega zszokowana ich jakością oraz działaniem – nigdy na mojej stronie z reklam na Facebooku nie miałam tylu wejść na sklep!
Bardzo Ci dziękuje za zrobienie tego szkolenia, za to jak łatwo go wytłumaczyłaś wraz z monitorowaniem efektów i informacją jak interpretować wyniki, dzięki temu nie jestem już ,,ślepa” i wiem za co faktycznie płacę.
Będę polecać Cię każdemu, kto będzie szukał osoby od reklam na portalach społecznościowych – po tym jakie efekty są na Facebooku, na pewno zakupie u Ciebie kurs na instagramie
Sara
uczestniczka warsztatów „Uruchom swoją pierwszą kampanię na Facebooku i Instagramie
Zasięg strony wzrósł do 100 tysięcy!
Brałam udział w wyzwaniu Beaty „Uruchom swoją pierwszą kampanię na FB i IG.”
Nie spodziewałam się tyle fachowej wiedzy, pokazanej w tak przystępnej formie. Wszystko nagrane, dokładnie wytłumaczone, więc zaczęłam wdrażać zmiany. Przygotowałam pierwszą kampanię dla Centrum Fizjoterapii, w którym pracuję i nie tylko było więcej zapytać o masaż leczniczy, a sam zasięg strony wzrósł do 100 tysięcy! Byłam w szoku 🤩 Robiąc wszystko według wskazówek Beaty mogłam dotrzeć do nowych klientów i przekonać siebie, że jednak FB ADS można lubić 😍
Kasia
uczestniczka warsztatów „Uruchom swoją pierwszą kampanię na Facebooku i Instagramie”
Jesteś pierwsza osobą, która potrafi mi skutecznie wytłumaczyć działanie Facebook Ads!
Beata, bardzo dziękuję Ci za to szkolenie. Jesteś pierwsza osobą, która potrafi mi skutecznie wytłumaczyć działanie Facebook Ads. Masz talent do przekazywania wiedzy!
Karolina
uczestniczka warsztatów „Uruchom swoją pierwszą kampanię na Facebooku i Instagramie”

chcę wiedzieć jak efektywnie rozwijać konto
i budować zaangażowaną społeczność na IG.